Ach, co to był za mecz!

Z dobrymi humorami, przepełnieni nadzieją, że i tak zwycięży ZAKSA Kędzierzyn – Koźle wsiadaliśmy do autokaru we Włodawie. Szykował się świetny wyjazd. Należy wspomnieć, że w naszej szkole każdy może rozwijać swoje pasje i zainteresowania również poprzez udział w ciekawych wyjazdach. "Dla każdego coś miłego" – a to teatr, a to łyżwy i festiwal nauki, a to wyjazdy turystyczno – krajoznawcze... Ten wyjazd był wyjątkowy, bo gwarantował dużą dawkę adrenaliny!


Pierwszym punktem programu był stadion Legii Warszawa. Dzięki super – przewodnikowi p. Arkadiuszowi zajrzeliśmy w każdy zakamarek stadionu i jego zaplecza. Były pomieszczenia komentatorów sportowych, szatnie, miejsce odnowy biologicznej, sala konferencyjna i mix zona. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o piłkarzach, trenerach i piłkarskiej historii Legii. Niektórzy z nas wcielili się w rzecznika prasowego Legii, trenerów i piłkarzy! To było ciekawe doświadczenie. Prawdziwi kibice Legii kupili gadżety w barwach tego klubu.
Po pysznym obiadku w Arkadii zaczęło się najlepsze! Mecz piłki siatkowej ZAKSY Kędzierzyn - Koźle i AZS ONICO Politechniki Warszawskiej na Torwarze. Oczywiście kibicowaliśmy ZAKSIE! Gra w niej Łukasz Wiśniewski z Włodawy! Wygrała ZAKSA 3:0.
Dzięki nam, oczywiście! Tak się darliśmy, że niektórzy w czwartek nie przyszli do szkoły. Potem były autografy, rozmowy i uściski dłoni. W tym miejscu należy podkreślić fakt, że Łukasz Wiśniewski to najbliższa rodzina Oliwki i Szymona Deczkowskich z 3C, a także Bartka Bytofa z klasy 1C! Jeśli chcecie zobaczyć, z kim mamy foty – zapraszamy do galerii.
Do Włodawy wróciliśmy po trzeciej rano.

 
Nasi opiekunowie, którym serdecznie dziękujemy za opiekę:
p. Beata Rudziewicz
p. Dorota Flis
p. Arkadiusz Woliński
p. Marcin Wereszczyński

 

Ach, co to był za mecz! - galeria

Odwiedza nas 397 gości oraz 0 użytkowników.

© 2004-2017 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich
we Włodawie