Start

XIII Rambit Ekologiczny

W dniach 5-6 czerwca w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym "Krokodyl" w Okunince odbywał się 13 Wojewódzki Ekologiczny Rambit Gimnazjalny. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn gimnazjalnych: PG nr 1 we Włodawie, PG nr 2 we Włodawie, Gimnazjum w Milejowie, Dubecznie, Konstantynowie i Woli Uhruskiej.

Więcej…

 

V Turniej Chemiczny

Dnia 21 maja 2014 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie odbyły się eliminacje rejonowe V Lubelskiego Turnieju Chemicznego. Turniej ma na celu rozbudzanie zainteresowań chemią, motywowanie uczniów do rozwijania uzdolnień, poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie tego przedmiotu. Organizowany jest przez Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie oraz Wydział Chemii UMCS w Lublinie. Imprezę objął swoim patronem Oddział Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Więcej…

 

Laureaci konkursów przedmiotowych nagrodzeni

14 maja 2014 r. w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014.

Więcej…

 

Wyniki Rejonowej Gimnazjady Lekkoatletycznej

Wyniki uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie w indywidualnej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej na szczeblu rejonowym w Rejowcu Fabrycznym dnia 9 maja 2014 r.

Więcej…

 

Gimnazjada Lekkoatletyczna 2014 - złoto uczniów PG2

6 maja na stadionie w Dubecznie odbyła się Indywidualna i Drużynowa Gimnazjada Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół -  Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie, Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie, Publiczne Gimnazjum w Dubecznie, Gimnazjum w Hannie, Gimnazjum w Wyrykach.

Więcej…

 
31 Stycznia 2015
Sobota
Imieniny obchodzą:
Cyrus, Euzebiusz, Jan,
Ksawery, Ludwik, Marceli,
Marcelin, Marcelina, Piotr,
Spycigniew, Wirgiliusz
Do końca roku zostało 335 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości