Start

Mistrz województwa z „dwójki”

Gimnazjaliści Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie zaprezentowali się świetnie na Wojewódzkiej Indywidualnej  Gimnazjadzie Lekkoatletycznej, która odbyła się 21 maja 2015 r. w Zamościu.

Więcej…

 

VI Turniej Chemiczny

18.05.2015 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 we Włodawie odbyły się eliminacje rejonowe VI Lubelskiego Turnieju Chemicznego.

Turniej ma na celu rozbudzanie zainteresowań  chemią, motywowanie  uczniów do rozwijania uzdolnień, poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie tego przedmiotu. Organizowany jest przez Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie oraz Wydział chemii UMCS w Lublinie. Imprezę objął swoim patronatem Kurator Oświaty w Lublinie oraz Oddział Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Więcej…

 

Gala laureatów

Jak co roku uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie, uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej konkursy przedmiotowe. Wręczenie nagród i dyplomów przez Lubelskiego Kuratora Oświaty odbyło się 14 maja w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

W tym roku nasi uczniowie zdobyli tytuł laureata w pięciu konkursach : Katarzyna Stadnik – język polski i geografia, Joanna Kowalewska – język polski i język niemiecki i  Małgorzata Filipowicz – język angielski.

Więcej…

 

Wycieczka do Warszawy

20 maja 2015 r. uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie wzięli udział w wycieczce do Warszawy.

Więcej…

 

XII Powiatowy Konkurs Czytelniczy

12 maja b.r. Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie po raz dwunasty zorganizowały Finał Powiatowego Konkursu Czytelniczego dla Młodzieży. W tegorocznej edycji uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu wykazali się znajomością twórczości Agathy Christie.

Więcej…

 
1 Grudnia 2015
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Długosz, Edmund, Eligiusz,
Eliga, Iwa, Natalia, Natalis,
Platon, Sobiesława
Do końca roku zostało 31 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości