Start

Pokazy rycerskie

24 lutego br. w Publicznym Gimnazjum nr 2 we Włodawie powiało średniowieczem za sprawą Grupy Artystycznej „Zarys Dziejów”, która zaprosiła wszystkich miłośników historii do odległych czasów zamków i katedr.

Więcej…

 

Sukcesy muzyczne uczniów PG 2

Uczennice Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie  wzięły udział w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury we Włodawie. Jury po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło przyznać naszej uczennicy  Aleksandrze Walasek I miejsce w kategorii solistów 11- 13 lat. Natomiast Zespół z PG 2 zdobył II miejsce w kategorii zespołów 14-19 lat.

Więcej…

 

Bal w Publicznym Gimnazjum nr 2

Po raz pierwszy w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie odbył się karnawałowy bal gimnazjalistów. Uczestniczyli w nim prawie wszyscy uczniowie klas trzecich, a także ich wychowawcy i część nauczycieli. Rodzice mieli trudniejsze zadanie, do nich bowiem należało w znacznej mierze przygotowanie imprezy i czuwanie nad bezpieczeństwem młodzieży.

Więcej…

 

Sportowy sukces gimnazjalistów

20 stycznia 2015 r. w Kocudzy odbyły się wojewódzkie zawody w drużynowym tenisie stołowym.

Więcej…

 

Choinki Nadziei

Młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich po raz kolejny zaangażowała się w akcję organizowaną przez Fundację Arka "Choinki Nadziei". Wielu uczniów działa w Szkolnym Kole Wolontariatu, więc niesienie pomocy i nadziei nie jest im obce.

Więcej…

 
25 Maja 2015
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Epifan, Grzegorz, Imisława,
Maria Magdalena, Urban
Do końca roku zostało 221 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości