Zaloguj się
Losowy cytat
"Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć jest oczarowanie tajemnicą. Jest to uczucie, które stoi u kolebki prawdziwej sztuki i prawdziwej nauki. Ten, kto go nie zna i nie potrafi się dziwić, nie potrafi doznawać zachwytu, jest martwy, niczym zdmuchnięta świeczka."
Albert Einstein
Start

Laureaci konkursów przedmiotowych nagrodzeni

14 maja 2014 r. w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014.

Więcej…

 

Wyniki Rejonowej Gimnazjady Lekkoatletycznej

Wyniki uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie w indywidualnej Gimnazjadzie Lekkoatletycznej na szczeblu rejonowym w Rejowcu Fabrycznym dnia 9 maja 2014 r.

Więcej…

 

Gimnazjada Lekkoatletyczna 2014 - złoto uczniów PG2

6 maja na stadionie w Dubecznie odbyła się Indywidualna i Drużynowa Gimnazjada Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół -  Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie, Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie, Publiczne Gimnazjum w Dubecznie, Gimnazjum w Hannie, Gimnazjum w Wyrykach.

Więcej…

 

Sukces piłkarzy z PG2

8 maja 2014 r. w Chełmie odbyła się rejonowa gimnazjada w piłce nożnej chłopców. Drużyna reprezentująca naszą szkołę uzyskała awans do zawodów wojewódzkich!

Więcej…

 

Foreign languages/Języki obce

Our Junior High School gives us an opportunity to learn many foreign languages: English, French, German and Russian. English is the most popular one, of course! It opens many doors, broadens our horizons.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
20 Grudnia 2014
Sobota
Imieniny obchodzą:
Amon, Bogumiła, Dominik,
Liberat, Teofil
Do końca roku zostało 12 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości