Start

Marcin, Mateusz i Jakub w gronie najzdolniejszych uczniów Lubelszczyzny

Dnia 3 czerwca 2015 r. trójka stypendystów z naszej szkoły pojechała do Lublina na uroczyste podsumowanie "Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych 2013 - 2015".

Więcej…

 

Odkrywcy historii w Niemczech

W dniach 27-31 maja 2015r. uczennice Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zmoyskich we Włodawie (Wiktoria Banasiewicz, Katarzyna Stadnik, Gabriela Chomiczewska, Daria Szelachowska, Katarzyna Sankowska, Julia Kunz, Aleksandra Bielecka, Magdalena Stefaniuk, Karolina Dyduch, Martyna Dyduch)  wraz z opiekunami: p. Anną Bajuk - Piotrowską i p. Dorotą Bajuk odwiedziły niemiecką miejscowość Kassel. Wycieczka została zorganizowana przez fundację Bildungswerk Stanislaw Hantze.v. Kassel w ramach nagrody dla 10 najlepszych prac w konkursie „Na wspólnej ziemi”.

Więcej…

 

Nietypowa lekcja geografii

27 maja 2015 r. na lekcji geografii w klasie 2c uczniowie mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z Nowozelandczykiem. Gabriel, bo tak miał na imię mężczyzna, opowiadał o swoim ojczystym kraju, kulturze, potrawach i ludziach. Swoją opowieść wzbogacił prezentacją multimedialną.

Więcej…

 

Mistrz województwa z „dwójki”

Gimnazjaliści Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie zaprezentowali się świetnie na Wojewódzkiej Indywidualnej  Gimnazjadzie Lekkoatletycznej, która odbyła się 21 maja 2015 r. w Zamościu.

Więcej…

 

VI Turniej Chemiczny

18.05.2015 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 we Włodawie odbyły się eliminacje rejonowe VI Lubelskiego Turnieju Chemicznego.

Turniej ma na celu rozbudzanie zainteresowań  chemią, motywowanie  uczniów do rozwijania uzdolnień, poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie tego przedmiotu. Organizowany jest przez Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie oraz Wydział chemii UMCS w Lublinie. Imprezę objął swoim patronatem Kurator Oświaty w Lublinie oraz Oddział Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Więcej…

 
8 Lutego 2016
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Gniewomir, Gniewosz, Honorat,
Jan, Ksenofont, Lucjusz,
Paweł, Piotr, Salomon,
Sebastian, Żaklina
Do końca roku zostało 328 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość