Start

Konkurs Poezji Rosyjskiej

28 marca 2014 roku w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji Rosyjskiej. Jego celem było nie tylko doskonalenie umiejętności językowych uczniów ale również kształtowanie wrażliwości młodych ludzi na piękno literatury rosyjskiej oraz wymiana doświadczeń artystycznych uczniów oraz nauczycieli języka rosyjskiego.

Więcej…

 

Oko w oko z idolem

Dnia 20 marca 2014 roku została zorganizowana jednodniowa wycieczka do Warszawy, w której wzięło udział 42 uczestników pod opieką 3 opiekunów i kierownika. W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas 1a, 1b, 1d, 2a, 2b, 3e oraz czworo uczniów ze szkoły podstawowej.

Więcej…

 

Niewidzialna Wystawa i "Szalone nożyczki" w Warszawie

20 marca br. uczniowie klas trzecich PG2 oraz ich starsi koledzy z I LO wybrali się na wspólną wycieczkę do Warszawy, aby zwiedzić Niewidzialną Wystawę i obejrzeć spektakl "Szalone nożyczki" w Teatrze Kwadrat.

Więcej…

 

Za wiedzę - do Rosji

14 marca 2014 roku odbył się III Konkurs Języka rosyjskiego pod hasłem „Znam i lubię język rosyjski” na etapie rejonowym, zorganizowany w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach. Konkurs odbył się pod patronatem Instytutu Filologii Słowiańskiej UMCS w Lublinie, Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego a także starosty bialskiego.

Więcej…

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w etapie gminnym kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „ Młodzież zapobiega pożarom”.

Więcej…

 
1 Sierpnia 2014
Piątek
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn, Konrad,
Konrada, Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości