Start

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Wakacje, wakacje i... po wakacjach.

Liczne grono uczniów, rodziców i nauczycieli zgromadzonych 1 września 2014 r. na boisku szkolnym przed Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich to najlepszy dowód na to, że wakacje dobiegły końca.

Więcej…

 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015

Wykaz podręczników dla klas I-III PG2 im. Zamoyskich we Włodawie

Więcej…

 

Najlepsi w PG 2

Koniec roku szkolnego to dla uczniów czas zbierania owoców dziesięciomiesięcznej pracy, ale też dobra okazja do podsumowań.

Więcej…

 

XIII Rambit Ekologiczny

W dniach 5-6 czerwca w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym "Krokodyl" w Okunince odbywał się 13 Wojewódzki Ekologiczny Rambit Gimnazjalny. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn gimnazjalnych: PG nr 1 we Włodawie, PG nr 2 we Włodawie, Gimnazjum w Milejowie, Dubecznie, Konstantynowie i Woli Uhruskiej.

Więcej…

 

V Turniej Chemiczny

Dnia 21 maja 2014 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie odbyły się eliminacje rejonowe V Lubelskiego Turnieju Chemicznego. Turniej ma na celu rozbudzanie zainteresowań chemią, motywowanie uczniów do rozwijania uzdolnień, poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie tego przedmiotu. Organizowany jest przez Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie oraz Wydział Chemii UMCS w Lublinie. Imprezę objął swoim patronem Oddział Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Więcej…

 
6 Marca 2015
Piątek
Imieniny obchodzą:
Eugenia, Felicyta, Frydolin,
Jordan, Klaudian, Koleta,
Róża, Wiktor, Wiktoriusz,
Wojsław
Do końca roku zostało 301 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości